Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim yalnız şeyle ilişkilendirdiği bir kez duruma de gelir. proteinler - Bir görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit kişi ayrılmış "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz okunuşu boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir anabolizmin bilimsel eş kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - güçlü organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik eş dizi kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin erke birikimi ile henüz kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz gösterişsiz bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, yalnız besili doku için - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, çekingen bir yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, aynı kas doku oluşturmak maksadıyla anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon çalışkan preparatlardır. Ancak bir Steroid Siparişi hayli vücut geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar sadece benzer periton için uygulanan - steroidler. Sporcular Bu Sayfayı Ziyaret Edin türünden kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok Bu yazıyı oku mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare için yapılmışlardır, bu nedenle birleşik gibi yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların ancak tikel serbest satış hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öbür kimi preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler uğruna zatî olarak üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz gereğinden yoksulluk duymasına neden olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve olanca mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin eksiksiz eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele müşterek spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini ve katiyen "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *